• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

27. února 2018

Řezání ledu pro večírky a akce Holanďanů

Firma ROCKS ICE z Nizozemí zajišťuje extravagantní ledové sochy, ledové kostky, související catering a řadu dalších věcí pro významné události, kluby, restaurace a hotely.

Když plánujete nějakou akci, možná vás hned nenapadne tahle myšlenka, potěšit vaše hosty mistrovskou sochou z ledu, ale firma Rocks Ice vtiskla nový pohled na prvotřídní zábavu. Tato společnost nalezla nápadité způsoby jak využít prosté krásy ledu, ať je to složitě vyřezaná labuť sloužící jako vrcholné číslo programu nebo elegantní bar naplněný suchým ledem, takže zůstává chladný po celý dlouhý večer.

“Zákazníci většinou očekávají rychlost, včasné dodání a tu nejlepší kvalitu,” říká Daniel Van Tongeren, majitel společnosti Rocks Ice. Firma Rocks vždy zaručí, že kostky jsou řezány čistě a pravoúhle a že nikdy nebudou chybět skutečně tvůrčí umělecká díla.

Firma řeže vlastní ledové bloky speciálním strojem firmy Clinebell, to je dodavatel průmyslového ledařského zařízení. S tímto strojem je firma Rocks schopna dělat dva bloky současně, jejich dokončení trvá kolem čtyř dnů.

Pro rozřezávání ledu zakoupila firma pilu Wood-Mizer LT15. Tato pila umí řezat kusy ledu tlusté 2-3cm nebo i tenké 1 cm. “Je to velice precizní práce,” říká Daniel, “Ale pila Wood-Mizer se na to výborně hodí. Umožňuje nám uříznout jakoukoli velikost a tvar jaký potřebujeme.”

Firma Rocks začínala s nepatrnou znalostí jak na to (know-how), ale s velkými ambicemi. Po převzetí společnosti, která se specializovala na objemné bloky ledu, zakoupil Daniel svou první pilu Wood-Mizer. “Naučili jsme se sami jak řezat,” vysvětluje Daniel, “A zbytek už šel sám. Stroj se velice snadno ovládá a my jej využíváme k relativně jednoduchým účelům.”

Ve svém volném čase miluje Daniel projížďky na motocyklu po holandském venkově. “Ježdění po Holandsku mě přivádí velice blízko přírodě a k životu pod širým nebem,” říká Daniel. “Přírodu miluju. Je mírumilovná a tichá.” Dům firmy Rocks byl původně postaven pro Daniela a jeho motorkářské přátele jako útočiště pro páteční večery, ale pak se stal  “klubovnou” jejich motorkářského klubu.

Abyste se dozvěděli více o firmě Rocks Ice, navštivte jejich webovou stránku zde: https://therocks.nl/


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat