• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer TOOLS: Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy

6. března 2019

Wood-Mizer TOOLS: Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy

Řada pilových kotoučů Wood-Mizer pokrývá všechny velikosti kotoučů a požadované aplikace a vyráběný sortiment se neustále rozšiřuje.

Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy dobře řežou mokré i suché dřevo, měkké i tvrdé dřevo a rovněž tropická tvrdá dřeva a vrstvené desky.

Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy s malým, středním a vysokým počtem zubů jsou konstruovány pro podélné rozřezávání, příčné řezy i pro konečné příčné řezání. Dobře se hodí pro různé druhy strojů – stolní pily, formátovací pily, pojízdné stroje i pro speciální pily.

Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy podávají vysokou životnost a mají nanesen povlak zmírňující tření, na kterém se nedrží prach a je tepelně odolný.

Vyzkoušejte pilové kotouče Wood-Mizer pro řezání dřeva!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat