• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Pět důvodů pro ostření pilových pásů servisním středisku ReSharp

10. března 2016

Pět důvodů pro ostření pilových pásů servisním středisku ReSharp

V Česku jsou dvě autorizovaná servisní střediska Wood-Mizer – v Praze a v Klatovech. Tato pracoviště jsou vybavena průmyslovými ostřičkami a šrankovníky Wood-Mizer, které využívají stejnou technologii jako evropský výrobní závod Wood-Mizer. Ostření probíhá automaticky na průmyslovém stroji BMS500 brusnými kotouči CBN s profilem zubu firmy Wood-Mizer.

To zajišťuje přesnou geometrii zubů pilového pásu. Šrank pilového pásu se nastavuje na počítači řízeném automatickém šrankovníku BMT300. Toto zařízení provádí diagnostiku každého zubu a seřizuje přítlak potřebný k působení na zub pro jeho správné nastavení.

Marek Greill, šéf střediska ReSharp v Praze má se zařízením Wood-Mizer zkušenosti více než 15 let

"Všichni pilaři, kteří s námi začali spolupracovat, jsou s kvalitou ostření spokojeni a ani jeden tuto službu nezavrhl, - říká Marek Greil, vedoucí střediska ReSharp v Praze. – Snažíme se, aby cena za ostření byla přitažlivá a stálo za to si tuto službu u Wood-Mizer objednat".

V současnosti je cena údržby pilového pásu 4 m dl. 100,- Kč a poštovné za krabici s 1-15 pásy uvnitř je 90,-Kč (bez DPH).

"Srovnejte tyto ceny s vlastními náklady na údržbu pilového pásu. Snadno si spočítáte, že je pro vás výhodné naši službu Re-Sharp objednat", říká Marek Greill.

Navíc vezměte v úvahu následujících pět faktorů:
1) Kvalita naostření a šrankování na průmyslovém zařízení ve středisku ReSharp je vždy vyšší než na jiných zařízeních.
2) Pilový pás připravený ve středisku ReSharp řeže lépe a déle.
3) Dostanete své připravené pilové pásy zpět včas.
4) Nemusíte platit provozní výdaje na vlastní brusírnu, zahrnující zařízení,nástroje, servis, elektřinu, topení a mzdu brusiče.
5) A konečně můžete zapomenout na všechny problémy s nástroji a zaměříte se na vlastní podnikání, které přináší zisk a to je řezání dřeva.

"Právě jsme dokončili modernizaci našeho střediska ReSharp v Praze, - pokračuje Marek Greill, - a nainstalovali svařovací zařízení IDEAL. To nám umožní opravovat prasklé pilové pásy a rychle vyrobit pilové pásy nestandardní délky z originální metráže pásoviny firmy Wood-Mizer".

Zrenovované středisko ReSharp v Praze očekává zákazníky

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY


ZPRÁVY

ČLÁNKY

ČASOPIS


NAVÁZAT SPOJENÍ S WOOD-MIZER

  

 

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat