Zprávy

Účastněte se soutěže Wood-Mizer a seznamte celou Evropu se svým projektem

1. ledna 2017

Účastněte se soutěže Wood-Mizer a seznamte celou Evropu se svým projektem

Soutěž ‘My Project 2017 – Můj projekt 2017’ se vyhlašuje pro pilaře, kteří udělali ze svého dřeva nějaké zajímavé věci.

V letošním roce 2017 pořádá Wood-Mizer soutěž pro vlastníky pil Wood-Mizer, kteří vytvořili nějaké projekty z vlastního dřeva. Nejlepší projekty budou oceněny zvláštními cenami.

Toto je druhý ročník soutěže. Poprvé vyhlásil Wood-Mizer soutěž před dvěma roky a sešlo se asi 40 zajímavých přihlášených projektů z 11 zemí. Soutěž je určena k poznání vlastníků pil, kteří realizovali projekty se dřevem, které sami nařezali. Na této stránce můžete spatřit nejrůznější věci, které lidé udělali s vlastním dřevem a poslali do soutěže  v roce 2015. Možná vás to inspiruje k nějakým novým nápadům pro váš vlastní příští projekt!

Pokud jste dělali nějaký projekt ze dřeva nařezaného na vaší pile Wood-Mizer, pak je snadné se do soutěže přihlásit. Jednoduše vyplňte formulář na www.woodmizer-europe.com, odešlete tam nějaké pěkné snímky a je to hotové!

Soutěž bude otevřena pro podání 1. ledna a uzávěrka bude 29. září 2017. V listopadu 2017 vybere Wood-Mizer nejlepší projekty a udělí ceny! Budou oceněna 3 místa v každé ze 3 kategorií: STAVBY, NÁBYTEK A OSTATNÍ PROJEKTY. Ocenění zahrne plaketu vítěze, hodinky, miniaturní repliku pily Wood-Mizer a peněžní částku určená na nákup výrobků Wood-Mizer.

OTEVŘENO PRO PŘIHLÁŠKY 01/01/2017
UZÁVĚRKA PODÁNÍ 29/09/2017
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ LISTOPAD 2017


Chcete-li se dozvědět více, přihlásit se do soutěže nebo vidět zaslané projekty jiných pilařů, navštivte www.woodmizer-europe.com. Jestliže máte nějaký dotaz k soutěži, pošlete prosím mail na jmooney@woodmizer.pl

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY


ZPRÁVY

ČLÁNKY

ČASOPIS


NAVÁZAT SPOJENÍ S WOOD-MIZER