Zprávy

Pilový pás Wood-Mizer MaxFLEX:  Více pružnosti, delší životnost!

21. října 2015

Pilový pás Wood-Mizer MaxFLEX: Více pružnosti, delší životnost!

Pilaři hledající profesionální pilové pásy s větší ohybovou životností a schopností rychlého řezání, budou potěšeni zjištěním, že Wood-Mizer uvedl na trh nový pilový pás MaxFLEX.

“Nový pilový pás MaxFLEX vydržel během standardních zátěžových testů prováděných naším týmem kontroly kvality podstatně déle než jiné naše pásy,” říká výrobní ředitel Wood-Mizer Industries Robert Baginski. “Pilaři mohou od nového pilového pásu MaxFLEX očekávat delší celkovou životnost a za velice přijatelnou cenu.”

Nový pilový pás MaxFLEX se vyznačuje ocelí špičkové kvality, Wood-Mizer ji vybral, aby překonal konkurenci a maximalizoval výkon pro pilařské zákazníky. Speciální slitina poskytuje delší ohybovou životnost pásu a zvýšenou odolnost.

Reakce prvních uživatelů těchto nových pásů potvrdily nejen delší životnost, ale i vyšší řeznou rychlost, která znamená další m3 pořezaného kmene během 8 hodinové směny ve srovnání s jinými pásy.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY


ZPRÁVY

ČLÁNKY

ČASOPIS


NAVÁZAT SPOJENÍ S WOOD-MIZER