Zprávy

Wood-Mizer TOOLS: Nová řada nástrojů pro zpracování dřeva

14. prosince 2015

Wood-Mizer TOOLS: Nová řada nástrojů pro zpracování dřeva

Na veletrhu LIGNA 2015 Wood-Mizer poprvé prezentoval novou značku Wood-Mizer Tools. Pod touto obchodní značkou nabízí firma pilové kotouče pro příčný řez i omítání, kotouče pro drážkování, nože pro srovnávání i pilové listy pro rámovou pilu

 

"Hodně našich zákazníků provozuje nejen pily Wood-Mizer , ale i omítačky, pily s vícenásobným dělením, srovnávačky atd., - říká Miroslav Greill, šéf Wood-Mizer CZ. – Uvědomili jsme si, že našim zákazníkům pomůžeme více, když jim nabídneme širokou škálu kvalitních nástrojů pro následné zpracování. Ale co je ještě důležitější, nedávno se k našemu týmu v evropské továrně Wood-Mizer připojili někteří z nejlepších evropských odborníků na pilové kotouče a srovnávací nože. Proto jsme se rozhodli vyvinout tyto výrobky a tuto myšlenku uskutečnit. Nyní vyrábíme velký sortiment nástrojů pro zpracování dřeva, máme v našem týmu profesionály a můžeme nabídnout zákazníkům něco navíc, nejen úzké pilové pásy", - říká pan Miroslav Greill. 

 

Wood-Mizer sestavil detailní brožuru s technickými parametry a doporučeními, která by vám měla pomoci s výběrem správného nástroje pro vaši výrobu. Kontaktujte nás prosím a my vám tuto brožuru zašleme mailem jako PDF soubor.

 

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY


ZPRÁVY

ČLÁNKY

ČASOPIS


NAVÁZAT SPOJENÍ S WOOD-MIZER