Zprávy

Wood-Mizer uvádí omítačku prken se dvěma kotouči EG250

28. srpna 2015

Wood-Mizer uvádí omítačku prken se dvěma kotouči EG250

Wood-Mizer uvedl novou omítačku prken pro profesionální provozy zpracování dřeva ke zvýšení jejich produktivity. Nová EG250 je přímá dvoukotoučová omítačka, konstruovaná tak, aby byla dostupná a spolehlivá. Maximální šířka materiálu je 550mm a výška 60mm. Maximální řezná šířka je 410mm.
Dva pilové kotouče – jeden pevný a jeden stavitelný

Omítačka je vybavena dvěma pilovými kotouči poháněnými motorem 11kW nebo volitelně motorem 15kW. Jeden kotouč je pevný a druhý se staví pomocí ruční kliky pro změnu šířky omítání. Standardní systém posuvu má rychlost 12 metrů za minutu, ale lze volitelně přidat proměnnou rychlost umožňující posuv 0 až 25m/min.
Vstupní podávací válečkový stůl

Pro prkna, která už mají jednu rovnou hranu umožňuje vodicí doraz,  aby operátor rychle prkno polohoval pro omítnutí druhé strany.
Vstup se stupnicí

Pro dřevozpracující provozy hledající spolehlivou a nenákladnou omítačku je omítačka prken se dvěma kotouči EG250 dobré řešení.
Vstupní podávání s prsty proti zpětnému rázu a stupnicí

Systém nastavování pilového kotouče

Stavitelný vodicí doraz

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY


ZPRÁVY

ČLÁNKY

ČASOPIS


NAVÁZAT SPOJENÍ S WOOD-MIZER