Zprávy

16. července 2015

Wood-Mizer vstupuje na trh širokých pilových pásů s pilou WB2000Pila WB2000 je první v nové řadě pil s širokým pilovým pásem, kterou bude firma Wood-Mizer nabízet, aby uspokojila potřeby průmyslových zpracovatelů dřeva ve světě. Uvedení do výroby následuje po více než ročním testování. WB2000 používá pilový pás široký 90mm, nabízí impozantní kapacitu pro kmen až šestitunový a je schopna řezat napůl kmen o průměru 900mm.

 

Konstrukce odpovídá pile vysoké produkce pro nejtěžší řezné podmínky. Nová Wood-Mizer WB2000 se vyznačuje robustní konstrukcí, nízkými materiálovými požadavky a efektivním provozem. Standardní je 22kW elektromotor a volitelný 30kW motor.


 

Počítačové Pracovní nastavení a zvýšená ovládací stanice operátora umožňují, aby jeden operátor zvládal všechny řezné funkce i funkce manipulace s kmenem a přitom si udržel jasný přehled o své práci.

Lože je důkladně konstruováno, aby zvládlo až šestitunové kmeny. Všechny hydraulické funkce manipulace s kmenem – jako je upínání kmene, řetězové obraceče a vyrovnávací válečky – jsou modulární a lze jimi podle potřeby pohybovat různým způsobem podle druhu a velikosti zpracovávaných kmenů. Wood-Mizer také dodává kompletní řadu dopravníků, stolů a dalšího zařízení pro manipulaci s materiálem k doplnění WB2000.


 

Ryszard Weber, polský majitel dřevozpracujícího podniku, který první prototyp Wood-Mizer WB2000 testoval, se rozhodl pilu po několika měsících zkoušení koupit.

 

“S pilou WB2000 mohu řezat cokoli – malé kmeny, objemné kmeny, vysoce kvalitní kmeny i kmeny podřadné kvality. Přidáním WB2000 do provozu,” říká Ryszard, “mohu nyní těžit zisk ze všech mých kmenů, nejen z těch co se hodily pro mou zpracovatelskou linku.Pila dokonale vyhovuje pro výrobu podle objednávek zákazníků a já mohu nyní zpracovat i menší objednávky, které byly dříve prakticky neproveditelné.”


 

Abyste viděli WB2000 v akci, podívejte se na video:


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY


ZPRÁVY

ČLÁNKY

ČASOPIS


NAVÁZAT SPOJENÍ S WOOD-MIZER