OMÍTACÍ PILA EG350

Vyžádat cenu a informace!

EG350 je odolná omítačka, která může úspěšně produkovat omítnutá prkna z rozměrných kusů tloušťky až 100mm a maximalizovat produktivitu vaší pily. Poháněné vstupní i výstupní podávací pásy pohybují prkny omítačkou. Přemístitelná ovládací konzola obsahuje knoflík proměnného posuvu pro nastavení rychlosti od 0 až do 25m za minutu podle velikosti omítaných prken. EG350 se dodává se dvěma pilovými kotouči, které se posouvají do středu a od středu. Kotouče se posouvají elektricky z ovládací konzoly. Pro zlepšení produktivity lze přidat volitelné Pracovní nastavení a lasery.

EG350 Vybavení

EG350 circular blades

Dva pilové kotouče
Dva kotouče 400mm se posouvají ke středu a od středu stroje.

EG350 Setworks

Volitelně Pracovní nastavení
Rychlé a přesné polohování pilových pásů pro správný rozměr prkna.

EG350 Electric motor

Dva elektromotory
2 x 5.2kW Jeden pro každý pilový kotouč

EG350 Laser

Volitelně laser
Volitelné lasery pomáhají operátorovi v přesném polohování materiálu pro maximální výtěžnost.

EG350 Rollers

Poháněné podávací pásy
Dva ocelové horní válečky a vstupní a výstupní pásy pohybují prkny omítačkou.

Sawdust removal port

Odsávání pilin
Horní a dolní výfuk odsávání umožňují dokonalé odstranění pilin.

SPECIFIKACE

Výkon
 Standardně  Elektromotor 2 x 5.2kW
Parametry řezaného materiálu
 Maximální šířka   materiálu  500 mm
 Maximální řezná šířka  400 mm
 Minimální řezná šířka  60 mm
 Minimální řezná tloušťka  100 mm
 Maximální řezná   tloušťka  15 mm
 Minimální délka prkna  1100 mm
Standardní a volitelné vybavení
 Standardně  2 pilové kotouče
 Stavitelná rychlost
 Sada 2 laserů
 Pracovní nastavení
Systém podávání
 Počet válečků  2
 Rychlost posuvu  0-20 m/min
Pilový pás
 Šířka  400 mm
 Počet zubů  36
 Kerf  4 mm
 Počet pilových pásů  2
 Tloušťka pilového pásu  4 mm
Omítací pila omítačky
 Použití normální sítě 400 V 50 Hz 3Ph

Nové příběhy o úspěchu

6. července 2017

Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti. Tato nová výrobní řada je výsledkem dohody o koupi s firmou Multisaw, dobře zavedeným výrobcem širokopásových pil, založeným v roce 1990.

Řada Wood-Mizer TITAN
Wood-Mizer TITAN zahrnuje pily prvotního, druhotného i následného pořezu, stejně jako omítačky  s pilovými kotouči, vícenásobné dělení, optimalizující omítačky, ruční omítačky prkna a zařízení pro manipulaci s materiálem. Tento tah dodá další impuls schopnostem společnosti Wood-Mizer nabízet inovativní zařízení s vysokou kapacitou a rozšíří globální záběr společnosti.

“Naše dobře známá průmyslová řada pil s úzkým pilovým pásem pomohla producentům dřeva na celém světě snížit náklady a zvýšit zisk,” říká Richard Vivers, president a výkonný ředitel Wood-Mizer. “Ale to je jen jedna část velice rozsáhlého trhu. S Wood-Mizer TITAN obsloužíme vysoce výkonné potřeby průmyslových provozů a náš závazek podporovat zákazníky po celém světě.”

Zařízení širokopásové pily TITAN osvědčilo své přednosti na nejnáročnějších trzích světa. Firma Patula Product Sawmill v Jižní Africe využívá systém TITAN k dosažení vysoké produkce stavebního dřeva. Provoz Patula obsahuje dvojitou svislou pásovou pilu TITAN, dvojvřetenové kotoučové vícenásobné dělení TITAN, následnou pilu TITAN se dvěma hlavami a dva systémy manuálního omítání prken TITAN. “Chtěli jsme širokopásovou pilařskou technologii o vysokém výkonu, na kterou bychom se mohli spolehnout při kvalitním řezání, které požadujeme a s dostatečně velkou další kapacitou ke zvýšení produkce v budoucnosti,” říká Phillip Anderson z Patula Product Sawmill. “A to je přesně to čeho jsme nyní dosáhli.”

Výrobní řada Wood-Mizer

Širokopásové stroje TITAN velice rozšíří sortiment Wood-Mizer, který nyní sestává ze dvou odlišných řad, každá z nich míří na specifické požadavky kapacity a finanční náročnosti konečného uživatele.

• Řada pojízdných a průmyslových pil Wood-Mizer pokračuje, aby poskytovala pilařské zařízení s úzkým pilovým pásem od vstupní úrovně k profesionálnímu a průmyslovému provozu.

• Výrobky Wood-Mizer TITAN jsou masivně stavěná širokopásová pilařská zařízení pro vysoce výkonné průmyslové pilařské použití.

Každý výrobek TITAN je konstruován k provozu jako samostatně stojící zařízení pro stávající pilařské linky nebo k vytvoření celé pilařské linky, kterou lze přizpůsobit požadavkům konečného uživatele. Řada TITAN pokrývá prvotní i druhotný pořez kmenů napříč škálou průměrů kmene v intervalu 100-600 mm. Navíc, Wood-Mizer bude brzy nabízet široké pilové pásy pro použití na strojích TITAN s šířkou pásu až 150 mm.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x