Vodorovná Pila HR500

Out of stock
Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání
Střední modulární vícehlavá vodorovná pila následného pořezu
Ideální pro firmy, které potřebují dostupnou vícehlavou následnou pilu, která může růst s jejich podnikáním.
Popis Vodorovná Pila HR500

Ideální pro firmy, které potřebují dostupnou vícehlavou pilu, HR500 může s jejich podnikáním růst. Od jedné do šesti hlav, modulární konstrukce HR500 vám umožňuje přidat více řezných hlav později a vyrábět až šest prken a jednu krajinku v jednom průchodu. Pro hranoly kratší než 1,2 m nebo pro materiál s vnitřním pnutím je k dispozici možnost s dvojitým válečkem.

Oddělené ovládací stanoviště soustřeďuje veškeré ovládání pily. Mazání a hydraulické napínání pilového pásu je centrální pro zvýšení produktivity a snadný přístup.

Standardně se hlavy pily nastavují ručním šroubem. Volitelně lze pro posílení produktivity přidat Pracovní nastavení s elektrickým pohybem nahoru/dolů. Řezné hlavy lze naklánět od 0° do 8° pro výrobu zkosených obkladů. Tato vlastnost umožňuje, aby HR500 vyráběla nejen prkna pro palety – její nejoblíbenější použití – ale také obklady, plotovky atd. Pro vracení nepořezaných hranolů k novém průchodu pilou jsou k dispozici válečkové stoly pro systém ručního návratu hranolu.

Základní modul HR500 obsahuje standardně dvě hlavy. Pro rozšíření pily je třeba jen přidat další dvojhlavý modul a nainstalovat delší pás dopravníku. Modulární konstrukce činí přepravu snadnější a méně nákladnou a rovněž poskytuje firmám možnost přizpůsobit řeznou kapacitu.

Read More
Více informací Vodorovná Pila HR500
Více informací
Výkon
Výkon 7.5 kW Elektromotor / na hlavu
11 kW Elektromotor/ na hlavu
Řezná kapacita
Max. řezná šířka 300 mm
Max. řezná výška 200 mm
180 mm (s elektricky nahoru/dolů)
Min. řezná výška 6 mm
Min. délka materiálu 1200 mm
Systém posuvu
Typ Ocelový pásový dopravník
Rychlost posuvu 0 - 20 m/s
Pilový pás
Délka 4010 mm
Šířka 32 mm
35 mm
Vybavení hlavy a volitelné možnosti
Pohyb hlavy nahoru/dolů Manuál (šroub)
Elektromotor
Kola pilového pásu
Průměr 600 mm