Vodorovná Pila HR700

Out of stock
Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání
Modulární průmyslová vícehlavá vodorovná pila následného pořezu
Modulární konstrukce HR700 usnadňuje rozšíření z jedné na maximálně šest hlav.
Popis Vodorovná Pila HR700

Ideální pro firmy, které potřebují velkokapacitní vícehlavou pilu do těžkého provozu. Modulární konstrukce HR700 usnadňuje rozšíření z jedné až na maximálně šest hlav podle měnících se požadavků.

Ve své maximální šestihlavé konfiguraci mění v jednom průchodu objemné hranoly na šest prken a jednu krajinku. Oddělené ovládací stanoviště soustřeďuje veškeré ovládání pily. Standardně se výška hlavy polohuje ručním šroubem. K dispozici je volitelné Pracovní nastavení s elektrickým pohonem nahoru/dolů, které zvyšuje rychlost a přesnost nastavování hlav při výrobě dřeva různých rozměrů. Centralizované napínání pilového pásu pro každý dvouhlavový blok usnadňuje postup výměny pilového pásu.

Dvoustopý ocelový pásový dopravník poskytuje pevný a odolný povrch, který dokonale podepře celou šířku hranolu. Silné poháněné válečky stabilizují hranoly při průchodu hlavami při řezání. To usnadňuje zpracování krátkých hranolů nebo materiálu s vnitřním pnutím. Pneumatické čidlo válečky automaticky zvedá, aby se přizpůsobily vstupujícím hranolům. Rychlost válečku je synchronizována s rychlostí pásového dopravníku pro přesné řezání zvláště tenkých prken.

Základní modul HR700 obsahuje standardně dvě hlavy. Pro rozšíření pily je třeba jen přidat další dvojhlavý modul a nainstalovat delší pás dopravníku. Modulární konstrukce činí přepravu snadnější a méně nákladnou a rovněž poskytuje firmám možnost přizpůsobit řeznou kapacitu měnícím se požadavkům.

Read More
Více informací Vodorovná Pila HR700
Více informací
Výkon
Výkon 11 kW Elektromotor/ na hlavu
15 kW Elektromotor/ na hlavu
18.5 kW Elektromotor/ na hlavu
Řezná kapacita
Max. řezná šířka 400 mm
Max. řezná výška 400 mm
Min. řezná výška 6 mm
Min. délka materiálu 1200 mm
Systém posuvu
Typ Dvoustopý ocelový pásový dopravník
Rychlost posuvu 0 - 20 m/s
Pilový pás
Délka 4670 mm
Šířka 32 mm
35 mm
38 mm
Vybavení hlavy a volitelné možnosti
Pohyb hlavy nahoru/dolů Manuál (šroub)
Elektromotor
Kola pilového pásu
Průměr 600 mm