Technické sdělení

Průmyslová pilařská linka Wood-Mizer TVS HD pro výrobu palet

Průmyslové pilařské linky, známé také jako Wood-Mizer Systems, přinášejí automatizaci a chytrá řešení do výroby dřeva efektivně a při nižších nákladech. Pilařská firma Glinkowski provozuje v Polsku svou průmyslovou linku Wood-Mizer od roku 2021. Linka umožnila přizpůsobit stroje konkrétním potřebám podniku a začlenit stávající zařízení v továrně do nových sestav Wood-Mizer Systems.

Jak nastavit přímé nože v řezných hlavách

Naučte se jak instalovat nebo vyměňovat přímý nůž v řezné hlavě Wood-Mizer hoblovky/tvarovačky. Každá řezná hlava má čtyři drážky; ve dvou jsou vždy přímé nože a v dalších dvou mohou být přímé nebo profilové nože, podle toho co truhlář potřebuje.

Jak omítačky a multiripy přidají pilařskému provozu hodnotu

Omítačky a multiripy jsou konstruovány tak, aby dokázaly konzistentně a efektivně a s velmi malými tolerancemi ohranit boky prken, fošen i krajinek a rozřezávat hranoly na prkna. Každá pila, která chce zvýšit svůj výkon, přesnost řezání a míru využití, aby dosáhla vyšších výnosů, může k dosažení těchto cílů použít omítačku nebo multirip.

Jak ukládat pilové pásy

Naučte se jak pilové pásy správně a bezpečně ukládat, aby se předešlo jejich případnému poškození.

Jak bezpečně rozbalovat pilové pásy

Podívejte se na výukové video jak bezpečně vybalit pilové pásy z ploché krabice a připravit je pro řezání.

Jak seřizovat Wood-Mizer srovnávačky/tvarovačky

Toto výukové video vysvětluje některé nejběžnější operace na Wood-Mizer srovnávačce/tvarovačce MP260 a čtyřstranné srovnávačce/tvarovačce MP360, stejně jako na srovnávačce/protahovačce MP200.

Jak zvýšit produkci dřeva a výtěžnost

Zvýšení objemu vaší pilařské produkce a výtěžnosti dřeva je se stroji Wood-Mizer dostupný a rozumný způsob. Zdokonalte svůj pilařský provoz a zlepšete produktivitu přidáním rozmítacích a omítacích pil k vaší pilařské lince.

Zaměřeno na pilové pásy Wood-Mizer: Pilové pásy MaxFLEX Premium

MaxFLEX Je jedna ze značek Wood-Mizer pro pilové pásy. Když Wood-Mizer tento pilový pás konstruoval, cílem bylo udělat odolný všestranný pilový pás se zvýšenou pružností a prodlouženou životností.

Průmyslová pila Wood-Mizer WB2000 v moderním pilařském závodu v Polsku

Podívejte se na video s detailním pohledem na průmyslovou pilařskou linku pracující v polské firmě A i M Trak Michał Nowakowski. Video uvádí Adam Kubiak, manažer prodeje průmyslových pil Wood-Mizer ve spolupráci se zaměstnanci Nowakowského firmy.

Vysoce výkonná průmyslová pila Wood-Mizer WB2000

Sledujte záznam na kanále Wood-Mizer LIVE s detailním představením konstrukce průmyslové pily WB2000. V této video prezentaci manažer produktu Wood-Mizer Adam Kubiak vysvětluje, jak WB2000 pracuje a generuje zisk s použitím pilového pásu širokého 50mm, 75mm nebo 100mm a zajišťuje výkon srovnatelný s tím, co byste od širokopásové pily očekávali.

Položky 1 až 10 z celkových 48

Page
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!