Technické sdělení

Průmyslová pila Wood-Mizer WB2000 v moderním pilařském závodu v Polsku

Podívejte se na video s detailním pohledem na průmyslovou pilařskou linku pracující v polské firmě A i M Trak Michał Nowakowski. Video uvádí Adam Kubiak, manažer prodeje průmyslových pil Wood-Mizer ve spolupráci se zaměstnanci Nowakowského firmy.

Vysoce výkonná průmyslová pila Wood-Mizer WB2000

Sledujte záznam na kanále Wood-Mizer LIVE s detailním představením konstrukce průmyslové pily WB2000. V této video prezentaci manažer produktu Wood-Mizer Adam Kubiak vysvětluje, jak WB2000 pracuje a generuje zisk s použitím pilového pásu širokého 50mm, 75mm nebo 100mm a zajišťuje výkon srovnatelný s tím, co byste od širokopásové pily očekávali.

Jak vybrat nástroje Wood-Mizer (řada TOOLS)

Wood-Mizer nabízí širokou škálu nástrojů pro truhláře a pilaře zahrnující kotoučové pily, frézovací hlavy, řezné nože pro tvarování a hoblování, vrtáky a pilové pásy rámových pil. Výrobky Wood-Mizer jsou dobře známé pro svoji robustní stavbu, vysokou funkčnost a spolehlivost. V katalogu Wood-Mizer TOOLS můžete najít prvotřídní příslušenství konstruované pro stroje Wood-Mizer i pro stroje jiných značek.

Zaměřeno na pilový pás Wood-Mizer: DoubleHARD

Ověřeny v provozu v náročných řezných aplikacích po celém světě, pilové pásy Wood-Mizer DoubleHARD jsou vlajkovou lodí a pásy k neutahání, kterým pilaři už dlouho věří. Pilové pásy DoubleHARD si získaly své jméno, protože Wood-Mizer začíná při jejich výrobě s vysoce kvalitní slitinovou ocelí a indukčně kalí špičky zubů, výsledkem je odolný a spolehlivý pilový pás, který vykazuje dvakrát větší houževnatost a dvojnásobnou životnost ve srovnání s pásy z uhlíkové oceli.

Lepší pila pro lepší budoucnost lesa

Využitím chytřejších řešení mohou pilaři zlepšit rentabilitu a odolnou přizpůsobivost svého podnikání při snížení požadavků na dřevo, při snížení nákladů a zmenšení odpadu.

Seriál Swedish Homestead: Jak přesně a bezpečně porazit strom

Farmář Simeon Fuchs se chce podělit o bezpečný a osvědčený způsob používaný starými švédskými dřevorubci k pokácení velkých stromů. Pro kácení stromů se po celém světě používají různé způsoby. Ve švédsku mladí lesní dělníci oceňují tradici a zkušenosti starších dřevorubců. Simeon není žádnou výjimkou. Kmeny kácí už přes deset let, vyznává svůj vlastní styl, preciznost a profesionalitu starých švédských dřevorubců, kteří jej naučili vše co potřebuje vědět o porážení stromů.

Jak vyměnit pilový pás?

Výměna pilového pásu je pro každého uživatele pily jeden z klíčových úkonů údržby. Řiďte se níže uvedenými radami pro rychlou, bezpečnou a bezvadnou instalaci pilového pásu:

Seriál Swedish Homestead: Jak pracuje pila Wood-Mizer venku v zimě

V tomto videu se švédský farmář Simeon Fuchs svěřuje, že hydraulická pila LT40 pomohla jeho farmě zůstat rentabilní v každé roční době. Po 15 letech a 5,000 hodinách pilařské práce pokračují Simeon a jeho otec v provozu jejich pily Wood-Mizer i venku při teplotách pod nulou.

E-kniha «Jak zlepšit výkon pilového pásu» k volnému stažení

Tým Wood-Mizer připravil elektronickou knihu s nejoblíbenějšími články z webu o pilových pásech. E-kniha "Jak zlepšit výkon pilového pásu" je užitečný pomocník pro zkušené pilaře i pro začátečníky: profesionálové si mohou osvěžit své znalosti a nováčci získají spoustu užitečných informací. Klikněte na odkaz a stáhněte si elektronickou knihu zdarma.

Jak měnit nože srovnávačky/tvarovačky

Srovnávačky/tvarovačky Wood-Mizer jsou konstruovány pro výrobu hotových dřevěných výrobků dostupným a efektivním způsobem. Wood-Mizer nabízí řadu přímých a profilových nožů, které se snadno instalují na řezné hlavy pro přechod mezi různými profily zpracovávaného materiálu. Toto video vysvětluje jak na srovnávačkách/tvarovačkách Wood-Mizer řezné nože vyměnit rychle a bez námahy.

Položky 1 až 10 z celkových 43

Page
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!