Svislá Pila TVS

Out of stock
Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání
Odebírá Dvě Strany Kmenů, Hranolů A Krajinek
TVS (Twin Vertical Saw – dvojitá svislá pila) spolehlivě v lince odebírá dvě strany z kmenů a hranolů.
Popis Svislá Pila TVS

Twin Vertical Saw – dvojitá svislá pila používá pilové pásy s tenkým zářezem k efektivnímu odebírání dvou svislých stran kmenů o průměru až 400 mm.

TVS je úsporná,univerzální, konstruována pro vysoký výkon a se silnou stavbou pro roky spolehlivé služby. TVS pracuje stejně dobře jako samostatná jednotka nebo začleněná do linky.

Přemístitelné ovládací stanoviště soustřeďuje veškeré ovládání rychlosti řetězu posuvu, šířky řezu, aktivaci laseru i volitelného Pracovního nastavení. Počítač Pracovního nastavení uchovává pět různých předem nastavených šířek, což umožňuje aby operátor rychle měnil rozměry řezu podle velikosti kmene, omezí se potřeba nejprve kmeny třídit.

Různé uspořádání systému posuvu vytváří z TVS jedno z nejpružnějších řešení pro odebírání dvou stran z rovných i zahnutých kmenů i krajinek rychlostí 0 - 25 m za minutu.

Řetězy posuvu pro kulaté kmeny

- Systém posuvu do V pohybuje najednou jedním kmenem pilou TVS. Hroty s přítlakem dolů kmen vedou. Rozestupem úchytů lze pohnout, aby odpovídal standardním délkám kmenu. To je dobrá možnost pro rovné kmeny se standardními délkami.

- Systém posuvu řetězem s hroty s odolnými horními válečky s hroty dodávají kmenu stabilitu při průchodu pilou. Kmeny lze zakládat na řetězový posuv s malými vzájemnými mezerami nebo bez mezer. Tato možnost je ideální pro zvýšení produktivity u rovných i zakřivených kmenů. Výstup lože má tři možnosti pro manipulaci s krajinkami.

- Boční kotouče – pneumaticky obsluhovaná ramena, která přidrží postranní prkno ke kmeni dokud nedosáhne požadované zóny odpadnutí. Ramena se rozevřou a společně dvě postranní prkna uvolní.

- Boční válečky – šroubovité válečky jsou podél obou stran výstupního lože a jak je kmen pořezán, postranní prkna spadnou na válečky a postupně se pohybují směrem ven dokud nespadnou na příčný dopravní stůl.

- Ekonomická verze – toto lože nemá žádné šroubovité válečky nebo boční kotouče a postranní prkna padají přímo na příčný dopravník.

Řetězy posuvu pro dřevo, které má už rovnou stranu

- Zpracování hranolu - Pro pravoúhlé pořezání dřeva, které má už dva rovně seříznuté povrchy je k dispozici plochý řetěz posuvu s horními válečky s hroty. To se obvykle využívá, když jsou spolu v lince zařazeny dvě TVS.

- Omítání krajinek - Další populární využití pro TVS je linka pro vytěžení krajinek. Objemné krajinky lze nechat projít TVS a pak přesunout k následné pile nebo následné pile s více hlavami.

Read More
Videa Svislá Pila TVS
Vybavení Svislá Pila TVS
Více informací Svislá Pila TVS
Více informací
Výkon
Výkon Elektromotor 2 x 7,5 kW
Elektromotor 2 x 11 kW
Řezná kapacita
Max. průměr kmene 40 cm
Min. průměr kmene 10 cm
Max. délku kmene 2,4 m
3,6 m
Min. délku kmene 1,2 m
2,4 m
Max. řezná šířka 25 cm
Min. šířka řezu 7 cm
Vybavení hlavy a volitelné možnosti
Setworks TBS 01
Seřízení hlavy Elektromotor
Systém mazání pilového pásu LubeMizer
Systém napínání pilového pásu Hydraulické s měřidlem
Typ válečky s přítlakem Silné válečky přítlaku dolů
Válečky přítlaku dolů s hroty
Silné válečky přítlaku dolů s hroty
Možnosti hlavy Laserový zaměřovač
Sada přídavných válců
Pilový pás
Délka 4670 mm
Šířka 32 mm
35 mm
38 mm
Tloušťka 1.07 mm
1.14 mm
1.27 mm
1.40 mm
Kola pilového pásu
Průměr 600 mm
Type Belted
Materiál Litá ocel
Systém posuvu
Rychlost posuvu 0 - 20 m/min
Typ pásu Pás typu V
Řetěz s hroty
Plochý řetěz
Motor 1.1 kW
Vybavení svislé pily a volitelné možnosti
Požadavky na napájení 3 Fáze, 400 V, 50 Hz
Možnosti lože Rampa na kmeny
Rampa na odsun krajin