BMS250 Osobní Ostřička Pilového Pásu

In stock
Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání
Popis BMS250 Osobní Ostřička Pilového Pásu

Ostřička BMS250 je ideální pro pilaře snažícího se investovat do vysoce kvalitní, automatické ostřičky, která bude schopná pravidelně a spolehlivě ostřit pásy pro řezný provoz.

BMS250 automaticky ostří pilové pásy podle nastaveného počtu zubů. Příklop a brusný kotouč se zvedají nahoru mimo dráhu pro snadné nasazení i vyjmutí pilového pásu. Je vybavena automatickým vypínáním a proměnnou rychlostí posuvu řízenou z ovládacího panelu. Odolný poklop uzavírá pilový pás při ostření, obsahuje také vývod pro odsávání. Stírátka oleje automaticky čistí z pilového pásu přebytečný olej.

BMS250 používá brusné kotouče CBN o průměru 127mm, které se dodávají v různých profilech a jsou připraveny k okamžitému ostření. BMS250 je vybavena střídavým jednofázovým motorem 0.18kW s 2800 ot./min. Systém olejového mazání pilový pás během broušení chladí a magnety přitahují kovové piliny a čistí tím olej pro opětné použití. Posun zubu je jemně stavitelný a výška základny pilového pásu se snadno seřizuje, aby ostřička zvládla pilové pásy široké od 25mm do 50mm.

Read More
Videa BMS250 Osobní Ostřička Pilového Pásu
Write Your Own Review
Vaše recenze:BMS250 Osobní Ostřička Pilového Pásu