Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání

MB200 Srovnávač desek

Out of stock
Srovnávací stroj pro široké dřevěné desky, sukovatý materiál a fošny

Stroj s velkou kapacitou, s poháněnou řeznou hlavou směrově ovládanou, s proměnnou rychlostí posuvu a s připojením rotační smirkové hlavy.

Výhody
  • Dva pilové kotouče (Jeden Nastavitelný)
Popis MB200 Srovnávač desek

SlabMizer efektivně srovnává a upravuje povrchy dřevěných desek, prken, sukovatých kusů, koleček nařezaných z objemných špalků a další široký materiál s minimální nutnou prací. Ve srovnání s tradičním frézováním nebo hoblováním, SlabMizer srovnává širší a tlustší materiál o šířce až 1420 mm a tloušťce 203 mm v kratším čase pomocí poháněné směrově ovládané řezné hlavy s proměnnou rychlostí podávání. Pro větší kapacitu lze přidat modulární prodloužení stolu 1520 mm pro větší délku materiálu.

Svařovaný ocelový rám pro těžký provoz se čtyřmi stavitelnými upínáními, které materiál spolehlivě přidržují. Snadné seřízení obráběné hloubky ruční klikou umístěnou na horní části řezné hlavy. Stupnice pod klikou má dělení po 0,4 mm pro jemné polohování. Můžete při jednom průchodu ubrat 0,4 mm až 3,2 mm.

Řezná hlava se startuje a ovládá z ovládací konzole. Pomocí dlouhého kabelu ji můžete umístit z jakékoli strany stroje. Tato konzole je upevněna k ocelové stojánce. Ovládání zahrnuje zapnutí/vypnutí, proměnnou rychlost podávání a ovládání joysticky pro osy X a Y pro dokončení materiálu po nebo proti vláknu.

Můžete zvolit manuální obsluhu řezné hlavy. Pomocí dvou tlačných tyčí na pravé straně hlavy změníte polohu řezné hlavy. Jakmile budou obě strany desky srovnány, konečná jemná úprava se dokončí pomocí připojené rotační smirkové hlavy o průměru 177 mm na požadovaný povrch. Prach z této operace se jednoduše odstraňuje odsávacím otvorem o průměru 101.6 mm u řezné hlavy, ten je propojen se systémem odsávání.

Read More
Videa MB200 Srovnávač desek
Vybavení MB200 Srovnávač desek

Více informací MB200 Srovnávač desek
Více informací
Výkon
Motor 2.9 kW
Řezná kapacita
Max. Milling Depth 3.2 mm
Min. Milling Depth 0.4 mm
Max. šířka materiálu 1420 mm
Max. Material Length 3962 mm
Min. délka materiálu 558 mm
Max. Material Thickness 203 mm
Min. Material Thickness 12 mm
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!