O NAŠÍ STRÁNCE

Vítejte na české webové stránce Wood-Mizer CZ s.r.o. – světového lídra na trzích pojízdných i stacionárních pil s úzkým pilovým pásem a pilových pásů.

Se dřevem můžeme vybudovat lepší svět pro miliony lidí, dnes i zítra. S inovačními řešeními zpracování dřeva Wood-Mizer je udržitelnost a rentabilita dosažitelný cíl.


WOOD-MIZER MŮŽETE ŘEZAT JAKÉKOLI DŘEVO NA JAKÉMKOLI MÍSTĚ

Wood-Mizer Industries vybavuje moderního zpracovatele dřeva promyšlenými výrobky, které zvyšují rentabilitu a podporují udržitelný rozvoj. Z prvních základních modelů vyrostly vysoce propracované stroje schopné řezat jakékoli dřevo na libovolném kontinentu.

Profesionální oranžová řada pil a zařízení poskytuje širokou škálu příležitostí pro malé podniky i jednotlivce.

Průmyslové pily a linky Chytrého zpracování kmene jsou schopné komerční úrovně výroby při stálém působení základních předností pilových listů s tenkým zářezem – nízkých provozních nákladech a vysoké výtěžnosti z každého kmene.

Pily s širokým pilovým pásem stavěné pro spolehlivou výrobu i ve vzdálených oblastech jsou posledním pokrokem v sortimentu Wood-Mizer. Další nejrůznější stroje jsou následné pily, omítačky, tvarovačky, příčné pily, zařízení pro manipulaci s materiálem a další.

Wood-Mizer vyrábí širokou škálu pilových pásů pro řezání jakéhokoli dřeva od ekonomických pásů z uhlíkové oceli pro nepřetržité produkční řezání po vynikající pásy s tvrdokovem a dvojkovem pro vysoký výkonS MODERNÍ VÝROBA

Moderní výrobní závody ve Spojených státech a v Evropě zaručují maximální kvalitu za dostupnou cenu – kdekoli ve světě. Ocel nejvyšší kvality a nejkvalitnější součásti jsou vždy na prvním místě. Pevné výrobní zásady a neustálé zlepšování ve všech oborech činnosti, neustálé hledání nových cest pro zlepšení postupů, kvality a rychlosti. Přísnější kontrola kvality a trvalé zlepšování každého kroku výroby, od původní koncepce a vývoj až po konečnou montáž každého jednotlivého stroje.VÍCE NEŽ 80,000 ZÁKAZNÍKŮ PO CELÉM SVĚTĚ

S filiálkami na pěti kontinentech a více než 100 autorizovanými distributory po celém světě je Wood-Mizer plně soustředěn na úspěch zákazníka. Naše mezinárodní obchodní a servisní týmy nabízí poradenství a lokální servis se zkušenostmi získanými za řadu let na měnících se trzích.

Většina našich zákazníků jsou malé firmy podporované vlatními rodinami, dodávají trvale v místě vyrostlé dřevo do svého regionu. Farmáři, zpracovatelé dřeva a řemeslníci jsou schopni si sami pořezat dřevo pro své konkrétní potřeby vlastního podnikání. Aktivně přispívají k růstu místních ekonomik, vytvářejí pracovní místa a zlepšují životní úroveň ve všech koutech světa.


BUDOUCNOST

Snažíme se vám pomoci učinit tu správnou volbu, aby odpovídala vašim plánům, jakkoli ambiciózním. Když si pořídíte pilu Wood-Mizer, koupíte víc než jen konkrétní výrobek – stáváte se součástí rodiny Wood-Mizer.

Pohleďte do budoucnosti vaší firmy s důvěrou ve Wood-Mizer.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!