ReSharp

Regenerace pilových pásů

RE-SHARP je program na obnovu pilových pásů, formou ostření a rozvodu zubů. Jestliže není pilový pás jako řezný nástroj správně naostřen a rozveden, nebude dobře řezat a dojde k jeho přetržení. Špatným ostřením dochází k trhlinám v mezizubí a kompletním zničením pilového pásu. Obdobné to je i při špatném rozvodu zubů pilového pásu, kde dochází k vlnitému řezu a tím nekvalitní výrobě řeziva, opotřebení pilového pásu a jeho praskání. viz. Problémy s ostřením pilových pásů.

Jakost pilového pásu záleží nejen na materiálu, ze kterého je vyroben, ale i na způsobu jeho přípravě k vlastnímu řezání a to je právě správné ostření a rozvedení zubů pilového pásu.

OSTŘENÍ

Profesionální ostření provádíme důmyslnou technologií CBN ostření s profilovým brusným kotoučem CBN, na počítačově řízených strojích a podle profilu zubu na daném pilovém pásu. Za použití profilových CBN brusných kotoučů jsou zuby identické po celé délce pilového pásu a jsou vyostřeny stejně, tak jako při vlastní výrobě. Ostření je prováděno na profesionální automatické ostřičce, řízené plynulou rychlostí na závislosti a potřebě ostření jednotlivých pilových pásů.

ROZVOD ZUBŮ

Stejně tak jako ostření je i rozvod zubů důležitý pro kvalitní řezání. Přesnost rozvodu zubů je důležité pro čistý,a kvalitní řez, proto je rozvod zubů prováděn na automatických strojích, řízených programovatelným počítačem, kde je každý jednotlivý zub ohnut na potřebný rozvod a překontrolován, tak aby jeho rozměr ohnutí byl přesně dodržen. Takto rozvedeny zuby pilového pásu zaručí opravdu čistý a kvalitní řez.

Co získáte programem RE-SHARP ?
  • dlouhou životnost pilového pásu
  • lepší a důkladnější řezání
  • nejlepší kvalitu řezu
  • předcházení praskání pilových pásů špatným ostřením
  • naší regenerací získáte více času na vlastní řezání a neztrácíte čas s vlastním ostřením
Ceny za regeneraci: Ostření a rozvod pilového pásu – za 1 m délky 30,-Kč + 21% DPH. (příklad:kompletní regenerace pilového pásu 4,01 m dl. – 120,-Kč + 21% DPH.) Poštovné za 1 karton (až 15 ks v kartonu) naostřených pilových pásů 109,-Kč + 21% DPH. (zásilka Českou poštou) Poškozené kartony vyměníme za nové 59,-Kč + 21% DPH.

Pilové pásy naostřené a rozvedené vracíme zpět zákazníkovi do tří až pěti dnů od přijetí zásilky. Pilové pásy můžete k regeneraci zasílat na adresu firmy do Klatov nebo na pobočku do Prahy:

Firma Klatovy: Wood-Mizer CZ s.r.o. 339 01 Klatovy –Luby 91 tel:376 312 220 tel: 608 111 104, 602 439 799 e-mail: woodmizer@woodmizer.cz www.woodmizer.cz www.timbery.cz Pobočka Praha: zasilatelská adresa: Wood-Mizer CZ s.r.o. Malešická 59 D 108 00 Praha 10 - Malešice tel: 723 580 999