Zprávy

Wood-Mizer uvádí pilu vstupní úrovně LX50START pro ekonomické řezání kmenů na řezivo

16.11.2022

Wood-Mizer rozšiřuje vysoce populární řadu pil LX o kompaktní stroj počáteční úrovně LX50START pro ty kdo kmeny řežou příležitostně v malém množství. Jednoduchá konstrukce a osvědčená technika zkombinovaná s vysoce kvalitními standardy pil Wood-Mizer poskytuje řeznou přesnost a spolehlivost za přiměřenou cenu.

Nejkompaktnější pila Wood-Mizer LX50START už brzy!

26.10.2022

Wood-Mizer připravuje uvedení nejmenší a dosud nejlevnější pily. Byla zkonstruována hlavně pro správce nemovitostí a kutily se dřevem. S LX50START můžete řezat kmeny kdykoli potřebujete s nejnižšími možnými náklady. Nadělat řezivo snadno a levně! Sledujte novinky Wood-Mizer a nepropásněte premiéru! Nová pila Wood-Mizer je za dveřmi.

Výrobky Wood-Mizer pomáhají při vzdělávání o odpovědném pilařství

05.10.2022

Udržitelná a pečlivá správa zdrojů dřeva od lesa po konečný tvar může přispět k uchování bohatých a prospívajících lesů pro příští generace. Pily Wood-Mizer pomáhají udržovat lesy, parky a další zelené oblasti sloužící přírodě a okolním společenstvím. Wood-Mizer podporuje a vzdělává pilaře k uplatňování zásad cirkulární ekonomiky, kdy je každý jednotlivý kmen využit odpovědně, žádné kmeny nejsou pořezány, pokud to není nezbytné a nové stromy jsou pěstovány co nejčastěji je to možné.

Stáhněte si a přečtěte Wood-Mizer magazín se zprávami firmy pro český trh

20.09.2022

Máte zájem dozvědět se jak provozují jiní pilaři své podnikání? V nejnovějším vydání magazínu Wood-Mizer najdete příběh o lesním společenství ve Španělsku, které spravuje udržitelným způsobem veřejné lesy pro osm obcí v horách. Magazín obsahuje informace o nových a upgrejdovaných výrobcích Wood-Mizer. V magazínu jsou samozřejmě i informace o aktuální reklamní akci na pily a technická doporučení pro ostření pilových pásů.

Wood-Mizer představuje stolní pilu MS300 pro vysoce přesné zpracování dřeva

07.09.2022

Stolní pila MS300 je velice praktický nástroj jak pro malé amatérské dílny, tak pro profesionální firmy. Je to kompaktní a spolehlivý stroj, vyrobený z kvalitních materiálů a vybavený posuvným stolem pro zvýšení přesnosti řezání. Se stolní pilou MS300 můžete dělat nejrůznější dřevěné výrobky, jako jsou interiérové dokončovací prvky, části nábytku, podlahové desky, prkna, latě a řadu dalších věcí.

Wood-Mizer rozšiřuje výrobní sortiment uvedením CNC strojů

13.07.2022

Wood-Mizer vyvinul moderní řadu CNC strojů (computer numerically controlled – počítačem numericky řízených) poskytujících maximální výkon, přesnost a plně automatické zpracování dřeva, plastů, kompozitních materiálů a lehkých slitin.

Mobilní pily Wood-Mizer pro lepší využití městského dřeva

02.02.2022

Na konferenci OSN COP26 v litopadu 2021 v Glasgowě, představil Wood-Mizer svoji vizi využívání městského dřeva k získání co nejvíce hodnoty z této cenné suroviny a k ochraně životního prostředí.

Oslava 40 let Wood-Mizer

12.01.2022

Wood-Mizer, přední světový výrobce pil a dřevozpracujícího zařízení, oslavuje 40 let, během kterých lidem po celém světě poskytuje výrobky a služby pro zpracování dřeva z lesa po konečný tvar (From Forest to Final Form®). Se světovou centrálou ve Spojených státech dodal Wood-Mizer více než 100,000 pil zákazníkům na 6 kontinentech a během uplynulých 40 let bylo zřízeno více než 100 autorizovaných distribučních zastoupení.

Wood-Mizer Europe uzavírá rok 2021 a dělá plány do budoucna

29.12.2021

Když se rok chýlí ke konci, je čas shrnout jeho klíčové momenty a navrhnout plán pro rok následující. V rozhovoru s obchodním ředitelem Wood-Mizer Krzysztofem Kropidłowskim se budeme zamýšlet nad událostmi letošního roku, probereme stav dřevozpracujícího průmyslu a nahlédneme do plánu firmy pro následující rok.

Wood-Mizer představuje nový benzínový motor G57 pro mobilní pily LT70

02.12.2021

Wood-Mizer nedávno modernizoval konstrukci pily LT70 náhradou dieselového motoru novým benzínovým motorem G57. Tento benzínový motor G57 je podstatné zlepšení řady pil LT70, neboť zvyšuje palivovou účinnost, dodává větší výkon a zlepšuje pohodlí obsluhy při splnění posledních emisních norem. Nový benzínový motor G57 nahrazuje starší generaci dieselu D42.

Položky 1 až 10 z celkových 45

Page
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!