Zprávy

Setkání zákazníků Wood-Mizer 2024 v Polsku

10.05.2024

Připojte se k nám na setkání zákazníků Wood-Mizer 2024 v Polsku ve výrobním závodě Wood-Mizer Industries v městě Koło, Nagorna 114, 7. – 8. června 2024.

Kompletní hydraulika, funkčnost a spokojenost - objevte novou pilu Wood-Mizer LT20START

20.02.2024

Naším úkolem bylo vytvořit pilu, která by kombinovala hydrauliku a funkčnost za neuvěřitelně atraktivní cenu. S modelem LT20START jsme tohoto cíle dosáhli. Tato pila spojuje pokročilou technologii s praktickými řešeními a poskytuje výjimečnou kvalitu řezání dřeva, aniž by vyžadovala vysoké investice!

Objevte Wood-Mizer LX50START a LX50SUPER - nejlepší cena mezi nízkorozpočtovými pilami

24.10.2023

Společnost Wood-Mizer aktualizovala svou řadu pil LX50 a přizpůsobila tak svou nabídku současným podmínkám na trhu a rostoucímu očekáváním zákazníků. Zákazníci stále častěji vyhledávají cenově výhodné produkty, které poskytují výkon srovnatelný s profesionálními stroji. Dokonalým příkladem jsou nové verze LX50START a LX50SUPER, které jsou nejekonomičtějšími pilami v segmentu pilařských strojů pro nadšence a začátečníky.

Wood-Mizer MS500 – univerzální stolní kotoučová pila s funkcemi pro řezání desek

26.07.2023

Jako odpověď na rostoucí požadavky průmyslu po pokročilých truhlářských nástrojích, rozšiřuje Wood-Mizer svou Dřevoobráběcí řadu vysoce funkční stolovou pilou – Wood-Mizer MS500. Tento profesionální nástroj je výsledkem spolupráce evropských inženýrů a zkušených truhlářů. Byl vyvinut tak, aby odpovídal každodenním potřebám malé a střední truhlářské dílny a umožňoval efektivní řezání různých druhů dřevěných desek.

Stolní pila Wood-Mizer MS750 pro profesionální formátování desek a řezání dřeva

05.07.2023

Společnost Wood-Mizer rozšiřuje svůj sortiment dřevoobráběcích strojů o pokročilou pilu na desky pro řezání různých desek, dřevěných tabulí a masivního dřevěného materiálu. Model MS750 je vybaven robustní řeznou jednotkou z litiny, drážkovacím pilovým kotoučem a hliníkovým posuvným stolem. Stroj byl vyvinut pro truhlářské dílny a výrobce nábytku, kteří neustále hledají efektivnější způsoby přesného formátování a řezání různých dřevěných materiálů.

Stáhněte si a přečtěte si nejnovější vydání časopisu Wood-Mizer pro český trh

30.06.2023

Magazín obsahuje informace o nových a upgradovaných výrobcích Wood-Mizer. V magazínu jsou i informace o aktuální reklamní akci na pily a srovnání technických parametrů 4 stranných srovnávaček / tvarovaček MP260 a MP360 a nové MP280.

Uvedení mobilní pily Wood-Mizer LT20WIDE

07.06.2023

Společnost Wood-Mizer přidává k řadě pil LT20 volitelnou hlavu WIDE (široká). Uvedením pily LT20WIDE na trh společnost Wood-Mizer dokončila implementaci možnosti WIDE do celé řady pil LT, která zahrnuje stroje LT15, LT20, LT40 a LT70.

Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2023: “FROM FOREST TO FINAL FORM” - „Z LESA PO KONEČNÝ VÝROBEK“

18.05.2023

Na veletrhu LIGNA 2023 v německém Hannoveru představuje společnost Wood-Mizer řadu nových řešení a strojů, které jejím zákazníkům umožňují zvýšit konkurenceschopnost, čelit novým výzvám, vytvářet nejrůznější dřevařské projekty a vydělávat na přeměně kulatiny na hotové výrobky. Společnost zůstává i nadále věrná svému heslu "From Forest to Final Form - Z lesa po konečný výrobek".

Systémy Wood-Mizer průmyslového pilařství představené na veletrhu LIGNA 2023

16.05.2023

Pilařské linky Wood-Mizer Systems představují moderní a komplexní technologické řešení pro podniky, které chtějí zvýšit efektivitu a automatizovat výrobní procesy. Všechny linky lze flexibilně konfigurovat podle potřeb zákazníka, zatímco prvotřídní technický servis a podpora zajišťují bezproblémové používání a údržbu.

Wood-Mizer představuje na veletrhu LIGNA 2023 své nejlepší dřevoobráběcí stroje a řešení

15.05.2023

Na největším evropském veletrhu dřevařského průmyslu LIGNA představuje společnost Wood-Mizer kompletní sortiment výrobků pro zpracování dřeva, včetně známé řady dřevoobráběcích strojů a zařízení pro výrobu hotových dřevěných výrobků. Mezi nejprodávanějšími modely Wood-Mizer představuje své nejnovější stroje a řešení pro dřevozpracující průmysl - srovnávačku/tvarovačku MP280 a tabulovou pilu MS750.

Položky 1 až 10 z celkových 58

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!