BMS500 Profesionální Ostřička Pilového Pásu

In stock
Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání
Popis BMS500 Profesionální Ostřička Pilového Pásu

BMS500 je navržena tak, aby vyhověla požadavkům vysoce produktivních provozů, které pilové pásy ostří nepřetržitě. Vyznačuje se průmyslovou úrovní konstrukce a automatickými funkcemi, které vám umožní menší soustředění na vlastní ostření a více na efektivní využití vašeho času.

Ostřička BMS500 bude ostřit pilový pás od šířky 25mm do šířky 75mm a s roztečí zubů od 12.7 mm do 28.6mm.BMS500 používá k ostření pásů průmyslový kotouč CBN o průměru 203mm a kotouč se otáčí 4250 ot. /min. Příklop se zvedá nahoru a brusný kotouč se zvedá mimo dráhu pro snadné nasazení i vyjmutí pilového pásu. Příklop je vybaven průhledem a vnitřním LED osvětlením, takže operátor může zblízka a bezpečně sledovat postup ostření. Uživatelsky příjemné ovládání zahrnuje displej čítače zubů, proměnnou rychlost broušení a dva režimy: ustavení a běh. Ostřička se rychle konfiguruje pro zastavení po naostření přesného počtu zubů.

Škrabka z tvrdokovu odstraní z každého zubu otřep a stírátka oleje automaticky setřou z pilového pásu přebytečný olej. Olej použitý při broušení se čistí řadou magnetů, které z něj odstraní kovové piliny.

Zkonstruována profesionálními odborníky údržby pilového pásu pro kvalitu a produkci je BMS500 vrcholnou ostřičkou pilového pásu na současném trhu.

Read More
Videa BMS500 Profesionální Ostřička Pilového Pásu
Write Your Own Review
Vaše recenze:BMS500 Profesionální Ostřička Pilového Pásu