BMT300 Automatický Šrankovník

In stock
Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání
Popis BMT300 Automatický Šrankovník

Průmyslový šrankovník BMT300 je konstruován pro profesionální provozy ostření pilového pásu a pro velké pilařské firmy. Maximální šířka pilového pásu je 75mm a rychlost posunu pásu je až 24 zubů za minutu.

Počítačově řízený pneumatický šrankovník BMT300 zajišťuje mimořádnou přesnost a stejnoměrnost nastavení zubů. Elektronický panel ovládání zobrazuje všechny parametry a diagnostické nástroje. Jednoduše nasadíte pilový pás a spustíte šrankovník v požadovaném režimu. Když je jedna strana pilového pásu hotová, pás převrátíte, znovu nasadíte do šrankovníku a pohnete posunovačem do opačné polohy.

Několik různých režimů a funkcí umožňuje pružné přizpůsobení provozu šrankovníku a jaké parametry bude používat. Kontrolní režim jednoduše zkontroluje nastavení zubů. Normální režimy umí odhalit způsob nastavení a automaticky ohnout zpět zuby s příliš velkým vyhnutím. Po nastavení pilového pásu se šrankovník zastaví nebo ještě jednou zkontroluje zda je šrank přesný. Lze nastavit toleranci pro minimální a maximální šrank.

Šrankovník BMT300 je navržen jako společník pro ostřičku pásů BMS500 pro firmy s větším počtem pásových pil v provozu a také pro střediska služby ReSharp, jejichž činnost je založena výhradně na údržbě pilového pásu.

Read More
Write Your Own Review
Vaše recenze:BMT300 Automatický Šrankovník