Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání

Multirip Se Dvěma Hřídelemi MR200

Out of stock
Zvyšte vaši efektivnost přeměnou hranolů na prkna jen jedním průchodem.
Získejte provozní čas vaší pily navíc zahrnutím MR200 do vaší výrobní linky, budete z každého hranolu z pily dělat tucet prken.
Výhody
  • Dva pilové kotouče (Jeden Nastavitelný)
Popis Multirip Se Dvěma Hřídelemi MR200

Multirip MR200 zvýší produktivitu pily , uspoří čas a významně sníží množství práce potřebné k rozřezání hranolu. Jeho hlavním účelem je proměnit hranoly připravené pilou na víc než deset (možná tucet) vysoce kvalitních prken při jednom průchodu strojem.

Spolehlivost, přesnost, univerzálnost a snadné použití činí z Multiripu Wood-Mizer MR200 vysoce rentabilní investici pro střední až velké pilařské podniky. MR200 je dokonalé rozšíření průmyslové pilařské linky a dobře pracuje v linkách SLP nebo s pilařským zařízením Titan. Jeho kompaktní konstrukce umožňuje snadnou integraci do stávajících pilařských linek, dokonce i na omezeném výrobním prostoru. S pilovými kotouči nejlepší kvality s tvrdokovem (např. s pilovými kotouči WM) je možné dosáhnout výkonu 10 kubíků řeziva za hodinu.

Multirip MR200 lze vybavit až 10 pilovými kotouči na každém hřídeli, což významně urychluje operaci rozřezání hranolu. Stavitelné hřídele (nahoru/dolů) dovolují vyšší rychlost podávání při zachování efektivního a čistého řezání. Maximální tloušťka hranolu pro MR200 je 200mm při šířce 450mm (standardní verze stroje) nebo 540mm (široká verze stroje).

Panel operátora je rozdělen na dvě části, každá je pro ovládání jednoho hřídele samostatně. Tímto způsobem můžete šetřit energii vypnutím jednoho z hřídelů (při řezání hranolů pod 100mm). Volitelný upgrade je ovládání rychlosti podávání, kterým lze regulovat rychlost průchodu podle zatížení každého hřídele. To sníží hladinu hluku (pod 95dB), což znamená větší komfort obsluhy během práce. Ve standardní verzi je Multirip MR200 poháněn dvěma motory 15 kW (20 HP) nebo – volitelně motory 18.5 kW (25 HP), 22 kW (30 HP) nebo 30 kW (40 HP).

Volitelná drtička třísek, která je umístěna před zaústěním odsávání prachu zmenší čas údržby při rozřezávání hranolů. Tato investice se rychle zaplatí, protože ochrání skluzy na piliny před ucpáním a operátor nebude nucen stroj zastavovat, aby dřevěné třísky, odřezky a další odpad odstranil.

Read More
Vybavení Multirip Se Dvěma Hřídelemi MR200

Více informací Multirip Se Dvěma Hřídelemi MR200
Více informací
Výkon
Výkon 2 x 15 kW (20 HP) Electric
2 x 18.5 kW (20 HP) Electric
2 x 22 kW (30 HP) Electric
2 x 30 kW (40 HP) Electric
Řezná kapacita
Max. šířka materiálu 540 mm
Maximální řezná tloušťka 200 mm
Min. řezná tloušťka 30 mm
Pilový kotouč
Seřízení pilového kotouče Ručně
Počet pilových kotoučů Max. 10 per arbor (depends on material thickness and feed speed)
Průměr 200 - 315 mm
Systém posuvu
Rychlost posuvu 1.5 - 15 m/min
Motor 1.5 kW (2 HP)
Vybavení omítací pily a volitelné možnosti
Shaft Diamater 60 mm
Standardně CE
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!