Vytisknout tuto stránku Přidat k porovnání

Pilové pásy, které nejsou v e-shopu můžeš objednat na kontaktním formuláři nebo zatelefonovat na 376 312 220 nebo 608 111 104.

Pilové pásy StartCUT

Od 401,72 Kč 332,00 Kč
In stock
Only %1 left

Pilové pásy, které nejsou v e-shopu můžeš objednat na kontaktním formuláři nebo zatelefonovat na 376 312 220 nebo 608 111 104.

Pilové pásy StartCUT se vyrábějí z uhlíkové oceli se zaměřením na kvalitu a s důrazem na vysoký standard technických parametrů.
Výhody
  • Dva pilové kotouče (Jeden Nastavitelný)
Popis Pilové pásy StartCUT

Pilové pásy StartCUT se vyrábějí z uhlíkové oceli se zaměřením na kvalitu a s důrazem na vysoký standard technických parametrů. Tyto pásy pro pily i rozmítací pily jsou dodávány s indukčně kalenými zuby, naostřené a rozvedené. StartCUT jsou v současnosti jedny z nejekonomičtějších pilových pásů na trhu, které poskytují cenu schopnou konkurence spolu s kvalitními řeznými výsledky.

"Existuje obrovská skupina zákazníků, jejichž volba se odvíjí od nákladů na pilové pásy. StartCUT je v tomto případě nejlepší pás. StartCUT byl testován v mnoha zemích, kde se stal NEJPRODÁVANĚJŠÍ a dokázal uspokojit zákaznická očekávání", říká Krzysztof Kropidlowski, ředitel Wood-Mizer Industries, Polsko.

Read More
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Získejte e-mailové novinky o exkluzivních speciální nabídkách, nových produktech a pozvánkách na speciální akce!